Zdrowe śniadanie dodaje energii, spala tłuszcz i obniża poziom cholesterolu.

Jak wygląda idealne zdrowe śniadanie? Może być kilka wersji, ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Dlaczego? To proste. Ponieważ ma ono wiele pozytywnych skutków dla ludzkiego zdrowia. A jeśli myślisz, że wypełniasz swój talerz wszelkiego rodzaju smakołykami, to jesteś w błędzie. To zdrowe śniadanie ma postać płynną.

To zdrowe śniadanie ma wiele zalet

Jeśli nie chcesz iść do pracy głodny, a jednocześnie chcesz przynieść korzyści swojemu ciału, pamiętaj, że to zdrowe śniadanie jest jednym z najlepszych. Istnieje kilka pozytywów, o których musimy wspomnieć w związku z nim. Przede wszystkim da ci energię na cały poranek i poradzisz sobie ze wszystkim, czego potrzebujesz. Zapewni również świetny start metabolizmu, poprawiając w ten sposób funkcjonowanie organizmu, ale także sprawi, że szybko schudniesz. Z drugiej strony ma również wpływ na obniżenie poziomu cholesterolu, co jest dość ważne dla wielu osób.

Co będzie potrzebne?

Zobacz, z czego składa się to śniadanie w formie napoju. Z pewnością nie musisz martwić się o zawiłości, ponieważ lista składników jest zdecydowanie taka, jaką znasz obecnie. Nie będzie tam niczego, co byłoby dla Ciebie obce lub czego nie możesz znaleźć w większości sklepów. W szczególności będziesz potrzebować następujących składników:

1 szklanka wody
4 łyżki stołowe nasion chia
1 szklanka płatków owsianych
2 łyżki miodu
1 łyżeczka cynamonu
2 łyżeczki soku z cytryny
1 szczypta soli

Przygotowanie to pestka

Przygotowanie tego śniadania nie jest trudne. Podstawą jest podgrzanie wody, w której rozpuszczamy miód, sól i dodajemy cynamon. Gdy temperatura spadnie, dodajemy wszystkie pozostałe składniki. Następnie mieszamy, przelewamy do szklanki i pijemy. Nic skomplikowanego. A już po kilku dniach będziesz mógł zobaczyć, jak działa na Twój organizm. Wystarczy, że będziesz jeść śniadanie w ten sposób regularnie przez kilka poranków z rzędu, a od razu poczujesz, że jest to znacznie lepszy wybór i sposób niż Twój dotychczasowy plan żywieniowy.

Scroll to Top