Zaradny maluch dostaje się do lodówki z pomocą swojego psa

Dzieci są bardzo zaradne. Ten maluch jest tego wyraźnym dowodem. To niewiarygodne, co zrobił. Użyła psa jako odskoczni. A ten? Wygląda na to, że bierze to wszystko na siebie. Ale wyjaśnijmy sobie tę historię. Maluch może i jest zaradny, ale ma jeden duży problem. Jest nim jego wzrost.

Kusi go zawartość lodówki

To sprytny maluch, który doskonale wie, że w lodówce może znaleźć całą gamę ciekawych smakołyków i przekąsek. Ale jak ma się do nich dostać, skoro nie może ich dosięgnąć? Trzeba jakoś improwizować. W końcu smakołyki w lodówce są tak kuszące i błędem byłoby się do nich nie dobrać.

Nie ma pod ręką żadnych terminów.

Gdyby tylko było coś, co pozwoliłoby dostać się do lodówki. Jakaś drabina czy coś w tym rodzaju. Ale w domu nic takiego nie ma, a klasyczne krzesło jest nadal bardzo wysokie. Ale w lodówce jest więcej niż wystarczająco pokus, więc trzeba się do nich dostać. I oczywiście trzeba trochę improwizować.

Pies pomoże

Kiedy nie ma nic innego pod ręką, pies musi pomóc. Wykazuje się nie tylko dużą siłą, gdy trzyma malucha, ale także dużą cierpliwością. Niewiele osób ma w domu psa, który jest w stanie znieść tyle, co ten. Dziecko wspina się na niego aż do zawartości lodówki. Samo skrzydło, które otwiera dość łatwo z pomocą psa.

Staje na nim i wybiera

Komiczna sytuacja stworzona przez psa i malucha z pewnością nie kończy się na tym. Aby dziecko mogło lepiej zobaczyć, co jest w lodówce, a także lepiej do niej dosięgnąć, nie waha się stanąć na psie. I staje na nim. To prawie niewiarygodne i gdyby cała sytuacja nie została nagrana na wideo, prawie byś w to nie uwierzył. Cóż, zobaczcie sami, do czego zdolne są małe dzieci, gdy mają pod ręką zwierzaka, który ma nieświętą cierpliwość. Jeśli też masz w domu dziecko i psa, kto wie, co zrobią. Może nawet coś całkiem podobnego.

Scroll to Top