Wzruszająca historia: szczeniak przywiązany do barierki. Była tam pizza i notatka

“Proszę, zabierz mnie do domu. Jestem dziewczyną o imieniu Diamond. ”

Szczeniak został znaleziony w Filadelfii w Pensylwanii, przywiązany do poręczy i porzucony z pizzą i smutną notatką.

To Justin Hanley znalazł psa pewnego dnia i wyszedł przez drzwi. Mężczyzna, który mieszka przy 3600 przecznicy Midvale Avenue w dzielnicy East Falls w Filadelfii, wyjrzał przez okno około 2:00 w nocy i zobaczył biednego szczeniaka przywiązanego smyczą do jego schodów. Kiedy wyszedł na zewnątrz, aby sprawdzić, co z psem, odkrył również notatkę i pizzę.

Wiadomość: “Proszę, zabierz mnie do domu. Jestem dziewczynką o imieniu Diamond. Nie możemy jej już mieć w naszym domu. Dziękuję.”

Justin nie mógł mieć kolejnego psa, ponieważ ma już swoje psy i dwójkę dzieci. On i jego żona przenieśli psa na swoje podwórko i opublikowali notatkę na stronie na Facebooku o nazwie East Falls Rants wraz ze zdjęciem psa. Dog Protection Society of Southern New Jersey przyłączyło się do akcji, aby pomóc w szybkim znalezieniu nowego właściciela.

Pies został przemianowany na Serenity i trafił do mężczyzny o imieniu Chris King, oficera sił specjalnych armii, który jest obecnie na emeryturze, a gdy tylko zobaczył zdjęcie psa, natychmiast go zabrał. Tam znalazła swoje miejsce w domu z dziewięcioma innymi psami, siedmioma kozami i dziewczyną Chrisa, czterema siostrami i braćmi. Serenity została ostatecznie adoptowana przez inną rodzinę, ale wróciła do Chrisa, ponieważ nowy układ życia nie działał.

Okazało się, że był on zakochany w tej słodkiej psiej damie. Chris postanowił więc adoptować Serenity na stałe, aby nigdy nie musieć się martwić, że będzie musiała odejść. To szczęśliwe zakończenie dla psa, który kiedyś został porzucony, jest czymś, na co zdecydowanie zasługuje.

Scroll to Top