Ten kontenerowy dom jest przedmiotem zazdrości ludzi, którzy mają domy warte miliony

Mieszkania stają się coraz droższe. Republika Czeska nie jest wyjątkiem, wręcz przeciwnie, ceny mieszkań są na szczycie. Jeśli myślisz o zakupie mieszkania i nie masz dużych funduszy, dom kontenerowy może rozwiązać Twój problem. Właśnie z powodu rosnących cen ludzie szukają sposobów na tańsze życie i jak zbudować alternatywny dom w przystępnej cenie, ale jednocześnie nie rezygnując z jakości i swoich wymagań dotyczących wygodnego życia.

Z kontenera, a jednak luksusowy

Na początku mieszkanie w metalowym domu może wydawać się dziwne. Większość osób wyobraża sobie głównie spory dyskomfort i warunki zbliżone do wojskowych koszar. Jest jednak zupełnie odwrotnie. Domy metalowe można bardzo łatwo przekształcić w wygodne i luksusowe miejsce zamieszkania. Ten projekt, z jego oszałamiającym kunsztem, jest tego dowodem. Zbudowany w Kostaryce, ma powierzchnię 15 metrów kwadratowych i jest absolutnie luksusową konstrukcją wykonaną z kontenera magazynowego. Co trzeba zrobić, by tak mieszkać?

Mniej pieniędzy niż kupno murowanego domu

Dużo czasu na budowę, ale nie więcej niż w przypadku konwencjonalnego domu
Duża dawka kreatywności
A przede wszystkim determinacji, by kontynuować projekt.

Przyjdź i zobacz to wyjątkowe mieszkanie

Chociaż widać, że dom jest wykonany z blachy, nie umniejsza to jego atrakcyjnego wyglądu. To wciąż nowoczesny budynek. Zawdzięcza to głównie takim elementom, jak siatkowe kształty, przeszklone wejście z daszkiem przeciwdeszczowym, otaczający ogród, a zwłaszcza górny taras, który jest doskonałym miejscem do relaksu. Schody prowadzą na górę z zewnątrz, aby nie zajmować zbyt wiele miejsca we wnętrzu. Cały taras jest drewniany, w przeciwieństwie do białego domu. Wnętrze, które jest podzielone na kilka pomieszczeń, jest również drewniane. Jest oddzielna kuchnia z ladą czy łazienka z pięknym wyposażeniem. W mieszkaniu można znaleźć wiele elementów oszczędzających miejsce, takich jak łóżka ustawione jedno na drugim, narożne półki czy składane meble. Ale wszystko wygląda bardzo dobrze i przytulnie. Za niską cenę jest to najlepiej wyglądający dom, jakiego można sobie życzyć

Scroll to Top