Ta wzruszająca historia rozbawi Cię do łez. Zobacz, jak pies opiekuje się kociętami

Banner to trzyletni Siberian Husky, a także medyczny i psychiatryczny pies serwisowy Whitney Braley. Kiedy Whitney cierpi na ataki lęku spowodowane jej chorobą, Banner jest tam, aby pomóc. Pies potrafi również wykrywać migreny i nieprawidłowości w ciśnieniu krwi, a także pomaga odciągnąć ją od tłumów, aby spowolnić tętno. Krótko mówiąc, ratuje życie.

Ale pomoc Bannera nie kończy się na tym; rozciąga się również na inne zwierzęta. Pewnego dnia pies zaprowadził Whitney do lasu i okrążył kartonowe pudło, gdy wyczuł, że coś jest nie tak. Kiedy kobieta otworzyła pudełko, Banner włożył do niego głowę i podniósł kociaka.

Kociak, wraz z szóstką rodzeństwa, został umieszczony w pudełku i porzucony na odludziu. Nikt nie wie dokładnie, jak się tam znalazły, ale Whitney podejrzewa, że ktoś je porzucił i zostawił na pewną śmierć.

Kocięta nie wydawały żadnych dźwięków i Whitney pomyślała, że mogą być martwe. Ale poza hipotermią były żywe.

“Nawet nie wiem, skąd Banner wiedział, że tam są” – powiedziała Whitney w wywiadzie dla Good Times. “Kocięta nie poruszały się ani nie miauczały. W jakiś sposób je wyczuł. To prawdziwy bohater. Gdyby kocięta nie zostały znalezione, wszystkie by zginęły”. ”

Zabrała kocięta do domu, by się nimi zaopiekować, a Banner zdecydowanie w tym pomógł! Pies działał jak ich zastępcza matka, był bardzo delikatny i dbał o każde z nich. Nieustannie na nie patrzył, przytulał się do nich i drzemał z nimi w spokoju.


Pomocna natura i instynkt macierzyński Bannera uratowały te kocięta i dały im drugą szansę w życiu. Po tym, jak wszystkie kocięta zostały otoczone opieką i odpowiednio wychowane, znaleźliśmy im nowe domy, w których są kochane i otoczone troską.

Scroll to Top