Stylowa opaska zimowa może być wykonana na drutach, co nie wymaga użycia igieł do robienia na drutach

Do robienia na drutach nie są potrzebne igły. Ta metoda przekona Cię, że możesz nawijać wełnę na palce. Będziesz mile zaskoczony, gdy zobaczysz, do czego to prowadzi i co można stworzyć. Jeśli znalazłeś w domu kilka kłębków wełny i nie chcesz ich wyrzucać, ale nie masz igieł dziewiarskich, jest to idealna metoda, aby w pełni wykorzystać wełnę i coś stworzyć.

Technika owijania palców

Nigdy nie opanowałeś robienia na drutach klasycznymi igłami? Nic dziwnego, ponieważ nie jest to jedna z najłatwiejszych metod. Można jednak powiedzieć, że ta, polegająca na nawlekaniu wełny na palce, wręcz przeciwnie. Nie jest skomplikowana i nie tylko poradzi sobie z nią każdy dorosły, ale także bardziej wprawione dziecko. Już to wyraźnie wskazuje, jak prosta jest ta metoda.

Po prostu przeplataj prawidłowo

Ten film instruktażowy pomoże ci opanować tę wyjątkową, a jednocześnie bardzo prostą metodę. Polega ona na stopniowym przeplataniu fali między palcami. Najpierw z jednej strony, a następnie z drugiej. I powtarzasz to w kółko. Najpierw z jednej strony, a potem z drugiej. Wszystko to na czterech palcach. Następnie wystarczy wykonać jeszcze kilka nitek i mamy podstawę opaski. Będziesz zaskoczony, jakie to było łatwe. I będziesz kontynuować w ten sam sposób, jak pokazano na filmie. Zalecamy śledzenie i kopiowanie procedury krok po kroku. Jednak po kilku minutach będziesz wiedzieć, jak to zrobić w 100% i nie będziesz już potrzebować wideo. Wszystko zostanie wykonane automatycznie.

Różne kolory, rozmiary i wzory

Po opanowaniu tej techniki można zacząć robić na drutach bez użycia igieł. Podobnie jak w przypadku metody klasycznej, nie ma ograniczeń dla wyobraźni. Oznacza to, że możesz wypróbować różne rodzaje wełny, podobnie jak różne kombinacje kolorów. Wszystko zależy od Ciebie.

Scroll to Top