Stłuczonego garnka nie należy wyrzucać. Można go wykorzystać lepiej niż nowy

Internet jest pełen szalonych pomysłów, ale niektóre z nich można uznać za ekstremalne i szalone. Jednym z nich jest na przykład ten na stłuczoną doniczkę, który chcemy wam dzisiaj zaprezentować. Pewna kobieta wzięła duży młotek i użyła go do rozbicia dużej ceramicznej doniczki w swoim ogrodzie. Nikt nie rozumiał jej działań i wiele osób myślało, że kobieta oszalała. Później, gdy zobaczyli, co zrobiła, nie mogli przestać się dziwić.

Szalony pomysł z młotkiem

Czasami przychodzą nam do głowy naprawdę szalone pomysły, ale wymachiwanie młotkiem przy dużej donicy ogrodowej nie jest chyba pomysłem każdego. Są jednak ludzie, którzy nie boją się czegoś takiego i wbrew opiniom innych robią coś, czego nikt by się nie spodziewał. Kto by pomyślał, że rozbita donica może zamienić się w coś niesamowitego.

Sąsiedzi stali się zazdrośni

Jeśli kiedykolwiek stłukłeś ceramiczną doniczkę, nie martw się. Istnieje rozwiązanie, które naprawi wszystko, tak jak ta kobieta z młotkiem i doniczką. W rzeczywistości stłuczoną doniczkę można bardzo łatwo przekształcić w coś, co doda niepowtarzalnego charakteru Twojemu ogrodowi lub domowi. Ale uwaga, może to wywołać zazdrosne spojrzenia sąsiadów i przechodniów. Zobaczmy więc, co można zrobić z taką rozbitą doniczką.

Doniczka, która uspokaja

Normalni ludzie, gdy coś się stłucze, od razu myślą o wyrzuceniu tego i kupieniu nowego. Ale ta kobieta miała inny pomysł, coś, czego nikt nigdy wcześniej nie widział. Udało jej się stworzyć oryginalną dekorację, która może oderwać umysł od codziennego stresu i uspokoić. Wszystko, czego potrzebowała, to ceramiczna doniczka i kilka drobiazgów, które znalazła w domu.

Umieściła doniczkę w bezpiecznym miejscu i uderzyła w nią z bezpiecznej odległości. W ten sposób oderwała część ścianki doniczki, czyniąc ją bezużyteczną, przynajmniej jeśli chodzi o jej funkcję jako doniczki. Następnie zaczęła wkładać do niej różnego rodzaju materiały: kamienie, glinę, zasadzone kwiaty, przyklejone ozdoby itp. Nie było żadnych ograniczeń. Każdy może włożyć tam co tylko zechce. Zobaczcie sami, a może nawet zainspirują Was poniższe zdjęcia.

Поделка дачное чудо в интерьере (63 фото) - красивые картинки и HD фото
Don't throw away those broken pots! - Aug 11, 2020, Malaysia, Johor, Muar Supplier, Wholesaler, Supply, Supplies | SJH Nursery & Landscaping Sdn Bhd
Poteries en folie. - Créations sur toutes ses formes.
Scroll to Top