Skuteczny Naturalny Smar Dla Twoich Bolących Stawów. Zalecany Dla Osób Po 50-Tce

Bóle mięśni oraz stawów dotykają coraz większą grupę osób.

Ze schorzeniem zmagają się już nie tylko starsi, ale coraz więcej młodszych osób odczuwa dolegliwości związane z układem kostno-stawowym. Przyczyny mogą być różne, od uwarunkowań genetycznych, po niewielką aktywność fizyczną, po złą dietę czy brak snu.

Sporym obciążeniem dla kości może być też nadwaga. Niestety, nawet kilka kilogramów więcej (zwłaszcza w perspektywie kilku lat) to dla organizmu spore obciążenie.

Duża ilość słodyczy, gazowane napoje, ale też i kawa dodatkowo wypłukują z ciała niezbędne witaminy i minerały, co przyśpiesza występowanie problemów.

Warto jest zatem nie tylko zmienić swój tryb życia, codzienną dietę i zadbać o ruch, ale też stosować domowe, sprawdzone sposoby, by pozbyć się nieprzyjemnego bólu. Ta mieszanka uchodzi za niezwykle skuteczną. Warto ją wypróbować.

Potrzebujesz:

  • szałwię
  • tymianek
  • rozmaryn
  • miętę
  • wodę
 • Przyszykuj litr wody i zagotuj. Po procesie wrzenia dodaj po łyżeczce każdego z rodzaju ziół. Trzymaj na ogniu jeszcze przez 2-3 minuty, a następnie odstaw na kwadrans. Po upływie czasu napój jest gotowy do spożycia.

  Można go pić 2 razy dziennie, najlepiej z rana, przed śniadaniem i przed snem. Tak przygotowany wywar z ziół możesz przechowywać w lodówce do 4-5 dni.

  Pij napój każdego dnia, przez cały miesiąc. Po tym okresie powinna pojawić się poprawa, a ból zdecydowanie złagodnieje.

  Nie zapomnij o zachowaniu odpowiedniego trybu życia.

  Wspieraj się delikatnymi ćwiczeniami, które pozwolą utrzymać Twój organizm w dobrej kondycji. Wyeliminuj też szkodliwe, ciężkie produkty z Twojej diety. Za to wzbogać ją o warzywa oraz owoce. No i pij leczniczą miksturę.

  Z pewnością pomoże! Koniecznie podziel się nią ze znajomymi, niech wiedzą, jak radzić sobie z bólem stawów!

Scroll to Top