Skrzyniopaleta to świetna dekoracja i praktyczny element do uprawy roślin

Masz duży ogród i chciałbyś go w jakiś sposób wyposażyć? Czy przychodzi Ci do głowy coś ciekawego? Co powiesz na skrzynię z palet? Dobry wybór dla tych, którzy nie mogą nic wymyślić, ale nadal chcieliby mieć oryginalny ogród. Lubisz uprawiać truskawki? A może by tak połączyć te dwie pasje w jedną? Mamy dla Ciebie bajeczne rozwiązanie, które docenią wszyscy miłośnicy projektowania ogrodów i nietypowych pomysłów. Ze zwykłych palet można stworzyć coś, czego po prostu nie widać.

Palety stają się coraz bardziej popularne

W ostatnim czasie zwykłe drewniane palety stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem na urządzenie ogrodu, a nawet domu czy mieszkania. Dzięki wprawnej ręce, dobremu pomysłowi i dobrym narzędziom można z nich stworzyć wiele ciekawych rzeczy. Mamy tu na myśli wszelkiego rodzaju meble, kojce, meble ogrodowe itp. Stoliki z palet są bardzo popularne, a niektórzy ludzie zrobili z nich nawet łóżko, na którym normalnie śpią. Palety mają więc naprawdę szeroki zakres zastosowań.

Mnóstwo świetnych pomysłów

Jak już wspomnieliśmy, często do wykonania ciekawej rzeczy z palet wystarczą wprawne ręce, dobre narzędzia i ciekawy pomysł. Oczywiście pomysłów jest mnóstwo, trzeba tylko dokonać wyboru. Jeśli chciałbyś coś stworzyć, ale nie masz pomysłu lub nie wiesz, który wybrać, nic nie szkodzi, możemy Ci pomóc. Mamy dla Ciebie pomysł, na który wpadła pewna sprytna kobieta. Wszystko czego potrzebowała to: drewniana paleta, wyrzynarka, wiertarka i śruby.

Proste i praktyczne wykorzystanie palety

Po pierwsze, kup paletę, która jest w dobrym stanie, tj. nie jest nigdzie uszkodzona. Umieść ją na ziemi w ogrodzie. Przygotuj wyrzynarkę i wykonaj nią dwa cięcia po dwóch przeciwległych stronach palety, po dwa cięcia z każdej strony. Gdy już to zrobisz, odwróć paletę do góry nogami i zrób to samo. Powinieneś mieć 3 oddzielne kawałki palety. Usuń wystające kawałki desek i wbij gwoździe.

Użyj wiertarki i wkrętów, aby zrobić poręczny drewniany kojec z desek. Nogi wykonaj z luźnych klocków. Otrzymasz piękny kojec, w którym możesz zasadzić różnego rodzaju rośliny. Można go również wykorzystać jako miejsce do przechowywania.

Scroll to Top