Pyszny Deser Z Ananasem- Uwielbia Go Cała Moja Rodzina

Najlepszymi deserami są takie, które w szybki oraz banalnie prosty sposób przygotujesz, a ich smak na pewno zachwyci nie jedno podniebienie.

Aby przygotować pyszny deser, wcale nie potrzebujesz dużej ilości czasu. Przepis poniżej jest naprawdę banalnie prosty, a do tego w szybkim czasie go przygotujesz. Do tego deseru na pewno nie użyjesz cukru, jajek oraz mąki.

Pyszny deser z dodatkiem ananasów- lista potrzebnych składników:

Nie trzeba dodawać cukru, gdyż świetnie go zastępują ananasy. Jestem pewna, że ten deser zasmakuje każdemu. Do przygotowanie tego deseru potrzebować będziesz jedną puszkę ananasa.

POTRZEBNE SKŁADNIKI:

  • Twaróg- 800 g
  • Ananas z puszki- 380 g
  • Żelatyna -30g
  • Woda- 100 ml

WYKONANIE:

1.Przełóż na sito ananasy. Pamiętaj, aby nie wylewać płynu, ponieważ będzie potrzebny.

2.Kolejnym krokiem będzie przygotowanie żelatyny polega na rozpuszczeniu jej w 100 ml wody. Za pomocą blendera wymieszaj w misce 800 g twarogu. Następnie przelej do niego zalewę z ananasów. Rozpuszczoną żelatynę wlej do przygotowanej masy i dokładnie wymieszaj.

3.Do miski z masą twarogową przełóż pokrojonego ananasa. Całą przygotowaną masę przelej na sito, następnie przechowuj w lodówce przez minimum 2 godziny. To cały przepis.

4.Po upływie tego czasu możesz pokroić gotowy deser. Rodzina oraz znajomi będą zachwyceni coraz bardziej z każdym kolejnym kawałkiem tak pysznego deseru.

W szybki sposób przygotujesz ten deser, więc idealnie nadaje się na świąteczny stół oraz wszystkie pozostałe przyjęcia.

Zawsze pięknie wygląda i wszyscy rozpływają się nad jego pysznym smakiem.

Koniecznie musisz go przygotować. Potrzebne składniki są łatwo dostępne, a wykonanie banalnie proste.

Scroll to Top