Przebudowa garażu na dom mieszkalny dla chorej matki. Właścicielka jest bardzo zadowolona z rezultatu

Ta renowacja garażu zapiera dech w piersiach. Typowo techniczne pomieszczenie zostało przekształcone w piękną przestrzeń mieszkalną. Co więcej, zostało stworzone przez mężczyznę wyłącznie dla jego matki, która szukała odpowiedniego mieszkania. Ostatecznie otrzymała je w najlepszym możliwym miejscu, w pobliżu swojego syna. Spójrzcie tylko, jaki przytulny dom udało się stworzyć.

Wszystko zostało zrobione własnymi siłami.

Wyjątkowe w tej konwersji jest również to, że renowacja garażu była całkowicie samodzielna. Wystarczyły odpowiednie narzędzia, materiały, determinacja i umiejętności. Dzięki temu przebudowa była również stosunkowo niedroga. Jednocześnie nie oznacza to, że wygląda to źle. Wręcz przeciwnie. Sami możecie się o tym przekonać.

Życie na 13 metrach kwadratowych

Nie da się mieszkać na zaledwie 13 metrach kwadratowych? To duży błąd. Ta renowacja garażu pokazuje, że da się tu mieszkać. I to absolutnie perfekcyjnie. Ważne było właściwe rozplanowanie przestrzeni i ustalenie priorytetów. To połączenie sprawiło, że przestrzeń ta może być wykorzystana do maksimum, aż do ostatniego centymetra. I to z pewnością, że nigdzie niczego nie brakuje, a także z pewnością, że nikt nie jest tu stłoczony. Zresztą sami możecie się o tym przekonać.

Lepsze niż wiele klasycznych mieszkań

Kiedy ludzie mówią o mieszkaniu w starym garażu, wiele osób jest zaskoczonych i wyobraża sobie tylko najgorsze. Jednak nie jest to konieczne, ponieważ jak widać, ta konwersja może włożyć wiele klasycznych mieszkań do kieszeni. Wszystko wygląda absolutnie oszałamiająco. Jest też przestronna kuchnia, kilka wystarczająco dużych pokoi czy ciekawy element w suficie, który jest wyjątkowy, ponieważ daje przestrzeni dużo światła. Oczywiście jest też salon, a także sypialnia z przestronnym łóżkiem. Dodajmy do tego łazienkę i staje się jasne, że ta renowacja garażu zmieniła pomieszczenie przeznaczone do parkowania samochodu w pełnoprawny mały dom lub mieszkanie. Zajrzyj do środka i sam oceń. Czy zgadzasz się, że tak właśnie chciałbyś mieszkać?

Scroll to Top