Pokój dziecięcy jak z bajki. Tak pomalował go dla córki jej ojciec

Każdy rodzic musiał mieć czas, kiedy małe dzieci nie chciały zasnąć, ponieważ bały się w swoim pokoju. Może to być strach przed nieznanym lub niechęć do bycia oddzielonym od rodziców. Ten sam przypadek przydarzył się pewnemu tacie, który postanowił rozwiązać całą sytuację w bardzo oryginalny sposób i to naprawdę zadziałało. Jeśli masz ten sam problem, wypróbuj tę wskazówkę. Jest to pozbawione przemocy i bardzo kreatywne rozwiązanie.

Kiedy moja córka nie chciała spać w swoim pokoju

Adam Hargreaves pracuje w supermarkecie w Yorkshire w Anglii. Nie jest malarzem, ale odkrył w sobie spory talent artystyczny. Jak to się wszystko zaczęło? Ponieważ jego trzyletnia córka o imieniu Bobbie nigdy nie chciała spać w swoim pokoju, zdecydował, że musi zrobić coś, aby czuła się w nim bardziej komfortowo niż w sypialni rodziców. Rozłożył więc cały pokój, zaplanował wszystko bez wiedzy córki, a następnie wziął pędzel i zabrał się do pracy. Pomalował jej pokój wesołymi motywami z popularnych bajek Disneya, takich jak:

Mała Syrenka
Księga dżungli
Piękna i Bestia
Król Lew
Spójrz na zdjęcia. To bardzo zabawne dzieło, którego nie powstydziłby się żaden profesjonalny malarz. Obrazki wyglądają jak z kreskówki. Używając szablonów, nie jest to trudne zadanie, którego nie można wykonać samodzielnie w domu, jeśli masz takie same problemy jak Adam Hargreaves, bierz się do pracy.

Malowanie spełniło swój cel

Praca rosła w rękach Adama Hargreavesa, aż w końcu powstało to imponujące dzieło. Jego córka pokochała je i już nigdy nie miała problemu z zasypianiem w swoim pięknym pokoju. Następnie otrzymał dalsze pochwały od wszystkich ludzi w Internecie, którzy bardzo podziwiali jego pracę. W sumie otrzymał ponad 10 milionów pozytywnych komentarzy. Ludzie zwykle myślą, że pracował nad obrazem przez lata. Jednak w rzeczywistości spędził na tym miesiąc, nawet podczas pracy. Rezultat jest zdecydowanie tego wart. Czy byłbyś w stanie stworzyć coś podobnego dla swojej córki?

Scroll to Top