Podłoga z tysięcy monet jest doskonałym dziełem sztuki

Każdego dnia jesteśmy świadkami wielu niewiarygodnych rzeczy, które często pozostawiają nas w osłupieniu. A podłoga z monet tego mężczyzny jest zdecydowanie jedną z nich. Mężczyzna i jego córka przykleili kilka monet do podłogi, a dzieło, które stworzyli, zszokowało wiele osób, w tym ich samych. Dołącz do nas, aby zobaczyć, jakie dzieło stworzyli i do czego potrzebowali monet.

Projekty, które nie przychodzą nam do głowy

Od czasu do czasu w Internecie pojawiają się projekty, o których wielu z nas mówi: dlaczego nie pomyśleliśmy o tym wcześniej, przecież to całkowicie prymitywne i łatwe. W większości przypadków są to bardzo proste projekty, które przynoszą fantastyczne rezultaty. Problem polega na tym, że w dzisiejszych gorączkowych czasach ludzie nie mają zbyt wiele czasu na wymyślanie. Na szczęście mamy wspomniany wcześniej internet, w którym można szukać pomysłów. Ponieważ są tam ludzie, którzy chętnie się nimi dzielą, tak jak w tym przypadku.

Szalony pomysł stał się sukcesem

Niezależnie od tego, czy chodzi o piękne i urocze świece, dzianinowe szaliki, czy domowe lampy i dekoracje, zawsze bardzo interesujące jest obserwowanie pomysłowości niektórych osób. Umysły i wyobraźnia ludzi są niesamowite i często mogą rodzić absolutnie niesamowite pomysły. Niektóre jednak mogą być kontrowersyjne na pierwszy rzut oka. Projekt tej lampy na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco szalony.

Wbrew swojej żonie.

Pewna rodzina przestała lubić swoją podłogę i postanowiła ją wymienić. Znudziły im się klasyczne płytki i zdecydowali się na niekonwencjonalne rozwiązanie. Wykorzystali monety, a konkretnie 20 000 centów, jako alternatywę dla podłóg pływających lub płytek. Wyczyścili podłogę i stopniowo zaczęli przyklejać monety do podłogi, obok siebie, za pomocą kleju. Stopniowo pokryli cały pokój. Miejscami zastosowali bardzo kreatywne wzory.

Mimo że jego żona była fanką tradycyjnych podłóg, mężczyzna zdecydował się na niekonwencjonalne rozwiązanie. Oczywiście we wszystkim pomogła mu jego piękna córka. Umieścili 100 monet w każdym rzędzie. Użyli najjaśniejszych monet, aby podkreślić wzory. Ale bank nie mógł dać im tylu monet na raz, więc przynosili do domu 2 pudełka tygodniowo. Do sklejenia monet użyli kleju budowlanego i lakieru epoksydowego, który nałożyli na podłogę po jej całkowitym pokryciu, tworząc barierę ochronną.

Inspirujący rezultat

Rezultat ich pracy był naprawdę oszałamiający. Stał się inspiracją do pokrycia innych obszarów w domu (blat kuchenny, ściany, stoły). Dzięki opublikowaniu ich pracy w Internecie, podłoga stała się inspiracją dla wielu innych osób.

Scroll to Top