Piękna przyjaźń małego dziecka i dużego husky

Istnieje bardzo dobry powód, dla którego pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Z pewnością nie dotyczy to tylko dorosłych. Psy są również najlepszymi przyjaciółmi dzieci. Niektóre filmy w mediach społecznościowych są tak zabawne i urocze, że możemy je oglądać w kółko. Wiele z nich może również podnieść nas na duchu. Jeden film przedstawiający dziecko i psa uzyskał 17 milionów wyświetleń. I nic dziwnego. Dlaczego?

Wiralowe wideo

To był ogromny łut szczęścia, że tata dziecka miał pod ręką swój telefon i sfilmował całą sytuację. Wideo pokazuje po prostu małe dziecko czołgające się w kierunku dużego psa. To husky, który na początku jest bardzo spokojny. Ale potem wykonuje ruch i w tym momencie nie masz pojęcia, co będzie dalej. Czy zaatakuje małe dziecko, podczas gdy rodzice oglądają i filmują? Oczywiście, że nie. Zamiast tego ten futrzany olbrzym dał dziecku buziaka, położył się na plecach i zaczął się przytulać. Nie tego można się po nim spodziewać.

Husky świetnie dogaduje się z dziećmi

Husky to bardzo towarzyski i uparty pies. Wszyscy musieli być trochę zaniepokojeni, gdy mały chłopiec podczołgał się do dużego psa. Wyciągnął do niego rękę, jakby chciał się przywitać. W końcu okazało się, że ten niezwykły duet ma ze sobą wspaniałą więź. Dziecko w ogóle się go nie bało, a pies zareagował jak najlepszy przyjaciel. Nawet delikatnie wziął malutkie rączki dziecka do pyska. Rodzice natomiast byli całkowicie spokojni, ponieważ taka zabawa jest dla nich na porządku dziennym.

Wspaniała relacja między dziećmi i psami

Oczywiście nie jest to jedyny film przedstawiający małe dziecko bawiące się z psem. Można ich znaleźć tysiące na YouTube, Instagramie i innych mediach społecznościowych. Wiele osób ogląda je, gdy chcą poprawić sobie dzień. Nic dziwnego, bo to bardzo urocze. Widać, że połączenie małych dzieci z dużymi psami po prostu działa. Nie tylko mają wspaniałego przyjaciela, z którym mogą się rozwijać. Według ekspertów dzieci, które dorastały z psami, mają również świetne cechy w relacjach interpersonalnych i wyższą inteligencję emocjonalną.

Scroll to Top