Pewna para powitała ciężarnego pitbulla w swoim domu, aby mógł urodzić w ciepłym i bezpiecznym miejscu.

Niektórzy ludzie kochają psy tak bardzo, że zrobią wszystko, aby uratować je ze schronisk. Ta para, Chris i Mariesa, należy właśnie do tej kategorii i adoptowała 8 psów z różnych schronisk, ale ich dobry uczynek na tym się nie skończył.

Kiedy dowiedzieli się, że suczka rasy pit bull ma urodzić, nie wahali się ani chwili, by zapewnić jej bezpieczne miejsce do urodzenia dzieci. Ale czekała ich wielka niespodzianka. Oto, co wydarzyło się później.

1. Chris i Mariesa posiadają 8 psów, z których wszystkie adoptowali ze schronisk. Dla nich ratowanie psów jest sposobem na wzmocnienie ich małżeństwa. Oczywiście, opieka nad tak wieloma zwierzętami oznacza wiele troski, ale miłość, którą dają im w zamian, jest warta każdego poświęcenia.

2. Kiedy usłyszeli, że suka, która ma urodzić szczenięta, jest zamknięta w klatce w schronisku, pojechali po nią.

3. Ponieważ para miała już 8 psów, nie mogli adoptować kolejnego, ale byli zdeterminowani, aby zabrać Storie do domu, gdy urodzi.

Aby sprawdzić, czy ciąża przebiega prawidłowo, a tym samym liczbę płodów, zabrali ją do weterynarza. Byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że kotka nosi w sobie 12 szczeniąt.

4. Gdy tylko wrócili do domu, zaczęli rodzić i jedno po drugim urodziło się 12 całkowicie zdrowych szczeniąt. Nie mogąc zatrzymać suki i jej 12 szczeniąt, para nie porzuciła ich. Znaleźli rodzinę dla każdego z 12 szczeniąt, a najlepszy przyjaciel Chrisa ostatecznie adoptował Storie. Cóż za szczęśliwe zakończenie!

5. Oto one na wideo:
Scroll to Top