Oryginalna metoda barwienia jajek: użyj miski z wodą i zwykłego lakieru do paznokci

Czasami potrzeba bardzo niewiele, aby zaimponować ludziom wokół siebie. Ta procedura barwienia jajek słusznie należy do tej kategorii. Większość z nas pragnie uwagi otoczenia, ale nie wszyscy potrafią ją przyciągnąć. Dzięki tej wspaniałej sztuczce z pewnością odniesiesz sukces i staniesz się gwiazdą. Wszystko, co musisz zrobić, to zanurzyć jajko w misce z lakierem do paznokci, a cała uwaga będzie twoja.

Wielkanocna niespodzianka

Jeśli zastanawiasz się, co tak oszałamiającego można zrobić z jajkiem i lakierem do paznokci, prawdopodobnie będziesz zaskoczony. Jeśli spróbujesz, Twoje dzieci i przyjaciele z pewnością również będą zaskoczeni. Z łatwością stworzysz dla nich oryginalny prezent, który ucieszy każdego. Zwłaszcza w okresie wielkanocnym ludzie będą wyrywać sobie ręce z rąk za zrobienie tego. Ta sztuczka jest częścią wieloletniej tradycji i jest idealna do świętowania Wielkanocy.

3 proste sztuczki

Teraz pokażemy Ci 3 proste sposoby na wykonanie pięknych i oryginalnych dekoracji wielkanocnych.

Przygotuj miskę z wodą i dodaj do niej lakier do paznokci w dwóch ulubionych kolorach. Lekko wymieszaj lakier w wodzie, ale nie do końca. Zanurz jajko w misce i wyciągnij je. Widzisz ładne ślady, które lakier pozostawił na jajku? Pozostaw do wyschnięcia.

Teraz weź dwie miski z wodą i wlej do każdej z nich lakier do paznokci w innym kolorze. Załóż zwykłe gumki na jajka i umieść je w miskach. Następnie zdejmij gumki i kolejna dekoracja jest gotowa.

Ostatnim sposobem jest owinięcie jajka serwetką. Weź swoją ulubioną papierową serwetkę i zdejmij z niej jedną warstwę. Wzorzysta warstwa opakowania

W żadnym wypadku nie jedz jajek

Musimy jednak ostrzec Cię przed jedną ważną rzeczą. Jeśli nie chcesz spowodować u siebie poważnych problemów zdrowotnych, nigdy nie możesz jeść farbowanych jajek. Dlatego zaleca się traktowanie tych jajek wyłącznie jako pięknej dekoracji. Ostrzeż wszystkich, którym podarujesz jajka. Zalecamy stosowanie tych metod na przykład na jajkach wydmuchiwanych. W ten sposób można wykorzystać wnętrze do niedzielnego poczęstunku, a skorupki do udekorowania świątecznego stołu.

Scroll to Top