Oliwka dla niemowląt ma więcej zastosowań niż myślałeś, dlaczego warto zacząć jej używać?

Ten olejek ma tak wiele zastosowań, że od razu pobiegniesz go kupić, chyba że już masz go w swojej łazience!

Jeśli na przykład masz suche pięty, ten olejek z pewnością Ci pomoże! Spróbuj wetrzeć olejek w popękaną skórę przed snem, pozostaw go, a następnie załóż skarpetki i idź spać. Zobaczysz różnicę!

Oto jeszcze X przykładów zastosowania tego uniwersalnego cudu:

Farba: Na przykład, jeśli twoje ręce są pokryte farbą i nie wiesz, jak się jej pozbyć, istnieje łatwy sposób na jej usunięcie. Namocz szmatkę w oliwce dla dzieci i po prostu wytrzyj nią farbę. Idealnie proste i funkcjonalne.

Zima : Kiedy nadchodzi zima, niewielu z nas może uniknąć przeziębienia, a wraz z nim suchego nosa i ust. Oliwka dla niemowląt jest na to świetna. Przyspiesza proces gojenia i naprawdę świetnie nawilża!

Rozstępy: Jeśli masz rozstępy spowodowane wzrostem, ciążą itp., nie rozpaczaj, wmasuj odrobinę olejku w skórę w miejscu rozstępów przed snem, a zobaczysz poprawę.

Guma do żucia we włosach: To też może się zdarzyć i nie zawsze musi się skończyć obcięciem włosów. Posmaruj miejsce, w którym utknęła guma olejkiem i odczekaj chwilę, a następnie delikatnie wyciągnij gumę z włosów.

Splątany łańcuch: nałóż olejek na splątany obszar i delikatnie rozplącz, olejek znacznie ułatwi zadanie!

Prasowanie włosów : Jeśli prasujesz włosy, a końcówki się łamią, nie rozpaczaj. Nie musisz wydawać tysięcy na drogie kosmetyki. Wystarczy wmasować olejek w mokre końcówki i pozostawić je do wyschnięcia. Olejek odżywi i ochroni włosy, a Ty zobaczysz, jak pięknie lśnią!

Makijaż: Olejek może być również stosowany jako bardzo delikatny zmywacz do makijażu! Twoja skóra będzie pięknie złuszczona i odżywiona.

Plastry: Nienawidzisz odklejać plastrów? Posmaruj plaster olejkiem i nie musisz się już martwić o tę irytującą czynność!

Pierścionek : Czasami zdarza się, że nie możemy zdjąć pierścionka z palca, bez względu na to, jak bardzo się staramy. Jeśli jednak nałożysz olejek na palec i pierścionek, będzie to pestka!

Golenie: Możesz wierzyć lub nie, ale olejek jest znacznie lepszą opcją podczas golenia niż jakakolwiek pianka. Zapewni ochronę i nawilżenie, a Twoja skóra będzie pięknie miękka i wolna od wyprysków!

Kąpiel: Ostatnia relaksująca wskazówka – wlej kilka kropli olejku do wanny i ciesz się relaksującą kąpielą. Twoja skóra Ci za to podziękuje!

Scroll to Top