Oboje są na emeryturze, kochają łyżwiarstwo figurowe, a publiczność zgotowała im owację na stojąco

Łyżwiarstwo figurowe to bardzo wymagający sport. Jednak para pokazuje wszystkim, że można go uprawiać nawet na emeryturze. Są oni wyjątkowym wyjątkiem, ponieważ na lód wychodzą głównie młodsze osoby, które mają mało strachu, elastyczne ciało i wielkie cele. Nie oznacza to jednak, że łyżwiarstwo figurowe nie jest sportem, który można uprawiać w każdym wieku.

Ile mają lat?

Kiedy mówimy o ich wieku emerytalnym, zdecydowanie nie mamy na myśli, że oboje są na emeryturze tylko przez kilka miesięcy. Z pewnością nie, ponieważ ich wiek jest naprawdę błogosławiony. Ludmiła Biełousow i Oleg Protopopow to para, która ma razem 162 lata. Po przeczytaniu tej liczby staje się jasne, że ich wiek jest naprawdę błogosławiony. Mają 83 i 79 lat. Dla wielu jest to wiek, w którym już nie żyją, a raczej są przykute do łóżka. A ta para? Uwielbia łyżwiarstwo figurowe i cieszy się nim nawet teraz.

Występ został nagrodzony gromkimi owacjami

Nie tylko oboje prowadzą zdrowe i aktywne życie. Kochają łyżwiarstwo figurowe, więc nie chcą z niego rezygnować nawet w tak błogosławionym wieku. I widać to wyraźnie, bo oboje, trenując regularnie, nie przepuszczają okazji, by pokazać się publiczności. Ta, biorąc pod uwagę ich wiek, najpierw podziwia ich witalność. Ale gdy tylko zaczyna grać muzyka, wszyscy zaczynają podziwiać ich talent. Mając razem 162 lata, jeżdżą na łyżwach znacznie lepiej niż wiele znacznie młodszych par. A ich występ jest zawsze nagradzany gromkimi owacjami.

Jeden z najdoskonalszych numerów

Jeśli chcesz również zobaczyć ich talent artystyczny, nie ma nic prostszego niż obejrzenie nagrania prawdopodobnie ich najbardziej ekscytującego występu. Udowadniają, że w łyżwiarstwie figurowym nie musi być ograniczeń wiekowych. Wystarczy mieć talent i zapał, by próbować dalej. Jesteś królem na lodzie i najważniejszą osobą w hali, która dostaje owacje.

Scroll to Top