Nasiona lnu oczyszczają organizm i redukują wagę. Wystarczy pić proste napoje

Nasiona lnu są hitem. Mogą pomóc w osiągnięciu lepszej wagi i doskonałego zdrowia. Jak z nich korzystać? W tych prostych napojach. Nie dość, że każdy może je przygotować, to jeszcze zachwycają smakiem. A jaki będzie odpowiedni dla ciebie? To zależy tylko od tego, co chcesz osiągnąć i jakie masz cele.

Napój oczyszczający

Czy Twoim celem jest wyeliminowanie z organizmu wolnych rodników, toksyn i innych nieprzyjemnych rzeczy? Jeśli tak, nasiona lnu w tym napoju oczyszczającym pomogą. Proces przygotowania jest prosty. Wszystko, czego potrzebujesz, to szklanka kefiru, w której wymieszasz łyżkę nasion lnu. W tym momencie otrzymasz wiele korzystnych bakterii, kwasów tłuszczowych omega-3 i wiele innych substancji, które są idealne do detoksykacji.

Пин на доске Здоровье

Napój odchudzający

Nawet przy idealnej wadze nasiona lnu są doskonałe. Mogą bardzo dobrze regulować poziom cholesterolu, a także optymalizować metabolizm lipidów. Mają również pozytywny wpływ na trawienie. Utrata wagi to dosłownie bułka z masłem. A jak to zrobić? Ponownie, wystarczy jedna rzecz. Mieszanie kefiru z nasionami lnu. Nie muszą być całe, ale mogą być zmielone.

Pij przez trzy tygodnie

Wiesz już, jaki jest właściwy napój, tak samo jak wiesz, jak go przygotować. Wystarczy zmieszać siemię lniane z kefirem. A jak go pić? Pij 100 ml kefiru z 3 łyżeczkami siemienia lnianego codziennie przez pierwszy tydzień. Zawsze pij napój rano, podczas śniadania.

W drugim tygodniu spożywaj taką samą ilość kefiru, tylko dodaj siemię lniane w podwójnej dawce. Picie ponownie powinno odbywać się do śniadania. W trzecim tygodniu należy zwiększyć ilość kefiru do 150 ml i dodać pełne 9 łyżeczek nasion.

Pij również wodę

Jeśli chcesz zwielokrotnić sam efekt oczyszczania lub odchudzania, nie zapomnij również o piciu wody. Wypij szklankę ciepłej wody z cytryną zaraz po przebudzeniu. Wydaje się to czymś zwyczajnym, ale w rzeczywistości napój ten zapewni Twojemu ciału świetny start. A kefir z siemieniem lnianym zapewni to, co tak bardzo chcesz osiągnąć.

 

Scroll to Top