Mężczyzna stworzył wózek inwalidzki dla kobiety. Poradzi sobie w każdym terenie

Ten mąż stworzył coś, co należy podziwiać. Stworzył dla swojej żony wózek inwalidzki, który może pokonać każdy teren. Dzięki temu kobieta może znów żyć pełnią życia, ponieważ może dostać się praktycznie wszędzie za pomocą tego wózka inwalidzkiego. Może być wszędzie w domu i na zewnątrz.

Konsekwencje wypadku

Była zdrową kobietą, która miała troje dzieci z mężem. Niestety, podczas poważnego wypadku samochodowego kobieta została sparaliżowana. Jej mąż, Brad, i wszystkie dzieci w samochodzie prawie nie ucierpieli. Tylko ona odniosła bardzo poważne obrażenia. Przez długi czas lekarze nie wiedzieli, co stanie się w nadchodzących tygodniach. Wtedy mężczyzna dowiedział się, że jego żona Liz przeżyje, ale będzie sparaliżowana.

Mężczyzna chciał pomóc jej prowadzić normalne życie

To był wielki cios dla Liz, która uwielbiała spacery i wędrówki. Teraz, gdy była sparaliżowana, nie mogła robić żadnej z tych rzeczy. Tradycyjny wózek inwalidzki jest przeznaczony tylko do jazdy po twardym terenie, a każda nierówność powodowała problemy. Mój mąż widział, jak smutna jest jego żona i z dnia na dzień stawała się coraz bardziej zrezygnowana, wiedząc, że już nigdy nie będzie mogła chodzić w swoich ulubionych miejscach. Postanowił więc, że musi to zmienić.

Zaczął pracować nad czymś wyjątkowym

Brad był z wykształcenia inżynierem mechanikiem i pracował jako technik. W rezultacie nie było mu obce projektowanie różnych rzeczy, a także możliwość łatwego dostępu do różnych części. Zabrał się więc do pracy i zaczął tworzyć coś wyjątkowego. Nie powiedział nic swojej żonie, a ona nie rozumiała, dlaczego codziennie chodził do garażu i co właściwie tam tworzył.

Rezultat był doskonały

Kiedy wszystko było gotowe, Brad pokazał swojej żonie Liz, co stworzył. Był to całkowicie unikalny, terenowy wózek inwalidzki, który mógł zabrać ze sobą wszędzie. Powiedział, że nigdy nie zapomni radości na twarzy swojej żony, gdy pokazał jej wózek. Od razu go wypróbowała. A kolejne dni? Oboje jeździli na wycieczki, bez względu na to, w jakim terenie się znajdowali. Dzięki miłości i umiejętnościom męża Liz ma zainteresowania, które kiedyś miała.

Scroll to Top