Konkurs talentów zapoczątkował karierę chłopca, który ma zaledwie dwa lata

Konkursy talentów to dla wielu osób sposób na rozpoczęcie kariery. Ten dwuletni chłopiec niewątpliwie odniósł sukces. Jednak na samym początku musiał zmierzyć się z faktem, że nikt w niego nie wierzył. Oczywiście mało kto spodziewałby się, że mały chłopiec, który ma zaledwie dwa lata, będzie wiedział cokolwiek poza tym, jak bawić się zabawkami.

Był zaintrygowany już w momencie przybycia

Właściwie nie przyszedł sam. Ponieważ był bardzo przestraszony i nie mógł zbyt dobrze chodzić, wszedł na scenę ze swoim tatą. Wniósł go na rękach. W przeciwnym razie prawdopodobnie nie pojawiłby się na scenie. Ani jury, ani ludzie na sali nie rozumieli, dlaczego ten mały chłopiec, który absolutnie nic nie potrafił, stanął przed nimi. Ledwo mógł mówić i było jasne, jak bardzo miał tremę. Wiele osób myślało, że z tego występu nic nie wyjdzie i że konkurs talentów traci zainteresowanie.

W ręku trzymał pałeczki perkusyjne

To, co również przykuło moją uwagę w przypadku tego małego, dwuletniego chłopca, to trzymane przez niego pałeczki perkusyjne. Wiele osób naturalnie myślało, że to tylko jego zabawki, które znalazł gdzieś za kulisami lub pożyczył od prawdziwego perkusisty. Ale później wiele osób przekonało się, że się mylili. Pałeczki należały do tego chłopca. A skąd je miał? Jego ojciec dał mu je kilka miesięcy temu. Pierwotnie do grania, ale chłopak używał ich do tego, do czego były przeznaczone.

Zaczął grać na perkusji i odniósł sukces

Ale to konkurs talentów, więc ten dwuletni chłopiec pokazał, co potrafi. Okazało się, że pałeczki perkusyjne są jego i może dać z nimi występ perkusyjny. I jak mu poszło? Co pomyśleli ludzie na sali i sędziowie? Możemy powiedzieć, że wszyscy byli zszokowani i zdumieni tym, jak wielki talent ma ten mały chłopiec. W końcu można obejrzeć jego występ, a także reakcję jury i publiczności. Istnieje nagranie z całego występu, które wyraźnie potwierdza, że talent nie ma ograniczeń wiekowych.

Scroll to Top