Każdego Ranka Delektuje Się Pysznym Smakiem. Niezwykłe Bułki Śniadaniowe.

Wszyscy wiedzą, że śniadanie jest najważniejszym i niezbędnym posiłkiem. Ale okazuje się, że niestety zamiast pożywnego śniadania serwujemy sobie rano po prostu filiżankę kawy dlatego, że ciągle się spieszymy i nie mamy czasu.

W konsekwencji cierpi nasze ciało! Mam dla Ciebie pomysł na niesamowicie pyszne ale i szybkie śniadanie. Uwierz mi, nie potrzebujesz dużo czasu na przygotowanie tego posiłku, a zjesz je z wielkim apetytem!

Składniki

  • Bułka – 4 sztuki
  • Jajko – 4 sztuki
  • Szynka – 150 g
  • Twardy ser – 100 g
  • Zioła – 1 pęczek

Przygotowanie

Ustaw temperaturę piekarnika na 180 ° C. Weź każdą bułkę i odetnij górę, dzieląc ją w ten sposób na 2 części. Za pomocą noża lub łyżeczki usuń miąższ z dna bułki. Powinny Ci pozostać ścianki o grubości około 1 cm. Pokrój szynkę w plasterki. Umieść plasterek szynki na spodzie każdej bułki.

Delikatnie wbij do środka surowe jajko. Zetrzyj twardy ser. Drobno posiekaj zioła. Wymieszaj oba składniki. Posyp jajko mieszanką ziół i sera. Teraz przykryj bułkę odciętą wcześniej częścią. Weź folię i zawiń w nią każdą bułką. Połóż danie na blasze do pieczenia i wstaw do piekarnika na 10 minut.

Jest to danie lepsze niż zwykłe jajecznica, bardzo oryginalne i smaczne do dorosłych i dzieci. Możesz przygotować je wieczorem, jeśli rano naprawdę się spieszysz.

Scroll to Top