Jeśli cierpisz na zaparcia, uciskanie jednego punktu na ciele może rozwiązać ten problem

Gdy tylko zaparcia zaczną ci dokuczać, zapomnij o środkach przeczyszczających. Ściśnij jeden punkt na ciele, a twoje jelita znów zaczną działać. Możesz pomyśleć, że to cud, ale jest wręcz przeciwnie. Zespół naukowców opracował tę procedurę po zbadaniu ludzkiego trawienia i związanych z nim ruchów jelit. I wymyślili coś wyjątkowego. Procedura ta została następnie opublikowana w Journal of General Internal Medicine.

Zapomnij o drogiej i niebezpiecznej chemii

Jeśli dana osoba cierpi na zaparcia, bardzo często udaje się do apteki, aby kupić różne środki przeczyszczające. Są one nie tylko pełne chemii, ale także niebezpieczne, ponieważ nie jest łatwo oszacować odpowiednią dawkę. Z drugiej strony inni ludzie wybierają takie rzeczy jak suszone śliwki, żywność z błonnikiem lub lewatywy. Żadne z tych rozwiązań nie jest idealne. Lepiej poznać nowoczesne praktyki medyczne, które opierają się na jednej prostej rzeczy. Wystarczy stymulować jedną część ciała.

Znajdź właściwe miejsce

To pozostaje ukryte przed oczami zwykłych ludzi. Jest to tak zwany punkt krocza, który można dość łatwo znaleźć. Jest to miejsce, które znajduje się między odbytem a moszną u mężczyzn, a u kobiet między odbytem a sromem. To tam znajduje się kilka centymetrów tkanki, która jest miejscem, które należy stymulować. Jeśli będziesz to robić regularnie, nie będziesz wiedzieć, czym są zaparcia.

Zacznij regularnie masować

Co będzie potrzebne? Pierwszą rzeczą do zrobienia jest znalezienie danego punktu, co może nie być całkowicie niemożliwe. Gdy już wyczujesz to miejsce, zacznij stymulować je dwoma palcami. Idealnie jest zacząć lekko naciskać, a także krążyć. Bardziej niż klasyczne ściskanie, chciałbym

Scroll to Top