Dziecko i pitbul to nierozłączna para. Nie jest to walcząca rasa, ale świetny pieszczoch

Czy pit bull jest uważany za rasę walczącą? Rzeczywiście tak jest. Po obejrzeniu tego materiału będziesz musiał zmienić zdanie na temat tej rasy. Jak potwierdzają sami hodowcy tych psów, chodzi o maniery. Fakt, że rasa ta kojarzona jest z danym oznaczeniem wynika raczej z przeszłości, kiedy to rzeczywiście dany pies mógł być wykorzystywany do walk. A jak jest obecnie? Widać to na poniższym filmiku, który przedstawia małe dziecko podchodzące do znacznie większego psa. Każdy, kto nie znał ani psa, ani jego właściciela, z pewnością byłby zszokowany i czujny. Czy czujesz się podobnie? Nie ma się czym martwić, ponieważ ten pit bull jest długoletnim członkiem rodziny.

Dziecko wspięło się na psa

Co postanowiło zrobić małe dziecko? Wspiąć się na psa. Właściciel pitbula nie był zaniepokojony, ponieważ wyraźnie wiedział, że jego pies nie jest rasą bojową. Jest dobrze wychowany i woli przytulanie i miłość niż jakąkolwiek agresję. Właściciel wziął więc telefon i postanowił sfilmować reakcję psa i dziecka. Dziecko wspięło się na psa i położyło się na brzuchu. Pozycja tych dwojga była bardzo zabawna, ale to nie był koniec historii. To tylko pokazało, że oboje byli świetnymi przyjaciółmi. Co więcej, nie jest to jedyna demonstracja psiej miłości.

Obejrzyj więcej filmów z psami

Pit bull z leżącym dzieckiem to nie jedyny dowód na to, jak psy kochają małe dzieci. Film pokazuje kilka innych przykładów wzajemnej miłości, a także to, jak pies może być pomocny. Nie wierzysz? To zobacz sam. Na przykład może kołysać małe dziecko w łóżeczku, owijać je kocem, gdy śpi, a także bawić się z nim na podłodze. To też nie koniec, bo równie dobrze można zobaczyć malucha czołgającego się pośród sfory psów. A co z pocałunkiem między psem a dzieckiem lub tym z małym szczeniakiem w ramionach. Nadal uważasz, że pies to tylko opiekun domowy? Absolutnie nie. To zwierzę domowe, członek rodziny i świetny pomocnik. Przekonaj się sam.

Scroll to Top