Dziecięca para łyżwiarzy figurowych zachwyciła wszystkich swoim niesamowitym występem

Czy uważasz, że łyżwiarstwo figurowe jest tylko dla dorosłych? Absolutnie nie. Ta młoda para przyćmi każdego doświadczonego łyżwiarza figurowego. Jeśli w to nie wierzysz, nie ma nic prostszego niż oglądanie ich występów. To rosyjska para łyżwiarzy figurowych, o której z pewnością usłyszymy jeszcze kilka razy.

Możemy się spodziewać, że dzięki swojemu talentowi, a także dzięki treningom, pójdą naprzód. A kto wie, może w przyszłości będą parą łyżwiarzy figurowych z dziesiątkami złotych medali olimpijskich.

Wszystko zaczęło się dość niewinnie

Mają nie tylko wielki talent, ale także doskonale ułożoną choreografię. W większości przypadków wygląda to niewinnie. Wszystko zaczyna się powoli, jakby chcieli wywołać wrażenie, że są jeszcze dziećmi, a ich występ będzie bardziej uroczy niż technicznie precyzyjny. Ale pozory mylą. Gdy tylko mija kilka sekund, ta dwójka dzieciaków pokazuje na czym polega łyżwiarstwo figurowe na najwyższym poziomie. Doświadczeni mistrzowie mogą im tylko pozazdrościć. I ten występ to udowadnia. Leżą na ziemi, poruszają ramionami, powoli wstają i wtedy się zaczyna. Niesamowity występ.

Dużo talentu, dużo ciężkiej pracy i najlepszy trener.

Jaki jest oczywisty przepis na sukces? Tej parze dzieciaków udało się połączyć trzy ważne rzeczy, bez których łyżwiarstwo figurowe nie może się obejść. Jest to talent, ciężka praca i wreszcie najlepszy trener. Jak widać, połączenie tych trzech filarów może stworzyć coś, co zapiera dech w piersiach. Potem wystarczy kilka minut na lodzie i są ulubieńcami publiczności i fanów na całym świecie.

Zobacz ich występ

Chcesz zobaczyć na własne oczy ich absolutnie perfekcyjne show, pełne precyzyjnych trików i świetnej choreografii do słynnej piosenki Hallelujah? Jeśli tak, możesz obejrzeć nagranie jednego z ich najbardziej ekscytujących występów. Czy zgadzasz się z nami, że dali w kość wielu dorosłym parom i że z pewnością usłyszymy o nich za kilka lat? Przypuszczamy, że odpowiedź na kilka z tych pytań jest oczywista.

Scroll to Top