Dokonał czegoś niesamowitego. Użył swojego telefonu, aby sfilmować uderzenie pioruna tuż obok niego

Uderzenia pioruna przychodzą nagle i mogą być śmiertelne. Kamerzysta z tego filmu przekonał się o tym na własnej skórze. Na początku była to bardzo zwyczajna próba sfilmowania czegoś interesującego. Kiedy później dowiedział się, co się stało, cieszył się, że wyszedł z tego tylko z lekkim szokiem. Mógł to być ostatni film, jaki kiedykolwiek nakręcił.

Burza była daleko.

Postanowił sfilmować burzę, która wydawała się być daleko. Wiele kilometrów dalej niebo było zachmurzone, a z nieba spadały błyskawice. To był interesujący widok, więc postanowił wziąć telefon i sfilmować wszystko. Gdyby wiedział, co się dzieje, wolałby pozostać w bezpiecznym domu i nie wychodzić na zewnątrz. Burza była znacznie bliżej niż myślał i dosłownie zagrażała jego życiu.

Potężne uderzenie pioruna w niewielkiej odległości

Zaczął filmować silną burzę, gdy w niewielkiej odległości wydarzyło się coś, czego nigdy nie spodziewał się w najśmielszych snach. Było to potężne uderzenie, które przeraziło go jak nic innego na świecie. W tym momencie wyraźnie wiedział, co się stało. To było uderzenie pioruna, które nastąpiło zaledwie kilka stóp od niego. Gdyby stał w jakimkolwiek innym miejscu, mógłby już nie żyć. Piorun, który przeszedł przez wodę, w której stał, mógł go równie łatwo zabić. Na szczęście nic się nie stało. Trzeba jednak dodać, że ogromne przerażenie widać na samym nagraniu.

Konsekwencje są niesamowite

Kiedy pogoda na zewnątrz się uspokoiła, mężczyzna postanowił wyjść na zewnątrz, aby sprawdzić sytuację. To, co zobaczył, naprawdę go przeraziło. I nic dziwnego, ponieważ zobaczył duży krater i kawałki ziemi dookoła. Uszkodzeniu uległo również okablowanie wewnątrz domu. To jednak nic w porównaniu z tym, co mogłoby się stać, gdyby piorun uderzył bezpośrednio w mężczyznę. Nie byłoby to już uszkodzenie mienia, ale zniszczenie życia. Mężczyzna opowiada ludziom w swoim sąsiedztwie nie tylko o tym, że urodził się po raz drugi dzięki przypadkowi, ale także o tym, że burza jest nieprzewidywalna, nawet jeśli na pierwszy rzut oka jest daleko. Wyciągnij z tego lekcję.

Scroll to Top