Dodałam te dwa składniki do mojego szamponu i na zawsze pożegnałam się z wypadaniem włosów.

Problem wypadania włosów jest plagą nie tylko starszego pokolenia, ale dotyka również ludzi młodych. Często włosy wypadają z powodu stresu, złego odżywiania, braku witamin, ale może to być również spowodowane brakiem równowagi hormonalnej, problemami emocjonalnymi i niewłaściwą pielęgnacją włosów.

Jednak te problemy mogą z czasem prowadzić do znacznie poważniejszych. Sam mam doświadczenie z wypadaniem włosów. Wypadły mi całe rzędy włosów z tyłu głowy z powodu produktu kosmetycznego, o czym nawet nie wiedziałem, ponieważ nie widzę dobrze tyłu głowy. Zwróciła mi na to uwagę dopiero fryzjerka, z którą miałam do czynienia przez prawie rok. Zdecydowanie skonsultuj się z lekarzem w sprawie samodzielnego leczenia szamponami i lekami.vypadavanievlasov1

Dziś jednak mamy receptę na wypadanie włosów, którą możesz wypróbować i nie musisz się martwić o żadne negatywne skutki, jak w przypadku kosmetyków czy leków. Nadaje się również jako profilaktyka łysienia – wypadania włosów.

Będziesz potrzebować:

szampon o neutralnym pH
olejek eteryczny z rozmarynu
olejek eteryczny z cytryny
kapsułki witaminy E

Jeśli szukasz cudownego lekarstwa na wypadanie włosów, dodaj do szamponu 10 kropli olejku rozmarynowego i taką samą ilość olejku cytrynowego. Następnie dodaj dwie kapsułki witaminy E do pojemnika.

vypadavanievlasov

Po umyciu włosów tym szamponem, spróbuj regularnie spłukiwać włosy ciepłym wywarem z rumianku. Jest to również świetny sposób na wypadanie włosów, pięknie pachnie, a jeśli jesteś blondynką, pięknie wyciąga blond pasemka.

Scroll to Top