Czy czuwa nad tobą anioł stróż? Z pewnością można to stwierdzić po tych znakach!

Od czasu do czasu mówimy, że nad kimś czuwa anioł stróż, istota ze świata duchowego (jeśli wolisz, nadprzyrodzonego), której zadaniem jest trzymanie nad nami ochronnej ręki. Niektórzy ludzie wierzą, że aniołowie stróże pomagają im przejść przez życie, towarzysząc im na każdym kroku i emitując fale o częstotliwości, której normalnie nie można zarejestrować.

A co z tobą? Czy twój anioł stróż też nad tobą czuwa? A może jesteś jedną z tych osób, które uważają, że to kompletny nonsens? Mamy kilka znaków, które pomogą ci upewnić się, że twój anioł stróż czuwa nad tobą.

Anioł stróż wysyła ci sygnały, których możesz nie zauważyć od razu

Ci, którzy wierzą w istoty eteryczne, do których należą aniołowie stróże, są przekonani, że możemy nie od razu rozpoznać ich obecność i wysiłki, by się z nami połączyć. Według nich anioły dają nam pewne sygnały i znaki, za pomocą których próbują nam powiedzieć, że są blisko nas, chronią nas i kochają. Wyobraźmy sobie więc razem znaki, które wysyłają do nas aniołowie stróże, które powiedzą ci, czy masz jednego u swojego boku.

Znak pierwszy: muzyka

Pierwszym znakiem może być muzyka, która może przybrać formę anielskich dzwonów lub po prostu przyjemnych dźwięków pięknego instrumentu, ale którego dokładnej nazwy nie będziesz w stanie jednoznacznie zidentyfikować. Są to momenty, w których nagle i być może przez kilka chwil słyszysz przyjemne dla ciebie dźwięki, ale nie wiesz, skąd pochodzą.

Drugi znak: błysk światła

Kolejnym znakiem, że anioł stróż może próbować ci powiedzieć, że jest tuż obok ciebie w tym momencie, jest błysk światła. Ponownie, jest to niewyjaśnione pochodzenie światła lub przebłyski koloru, które możesz zobaczyć, ale nie będziesz wiedział, skąd pochodzą, ani nie będziesz w stanie znaleźć ich źródła. Nawet w takim momencie twój obrońca może być w pobliżu.

Znak trzeci: chmura

Czy kiedykolwiek bez powodu spojrzałeś w niebo i zobaczyłeś chmurę w kształcie anioła? Jest to również jeden ze znaków, za pomocą których twój anioł stróż chce się z tobą połączyć i pokazać ci, że nawet w tej chwili nie jesteś sam, ponieważ jest on u twojego boku i jest gotowy pomóc ci w każdej chwili.

Scroll to Top