Bałwany ze skarpetek są niesamowite. Wszystko czego potrzebujesz to kilka starych par i nożyczki

Czy Ty też masz w szufladzie stertę starych skarpet i nie wiesz, co z nimi zrobić? Oni zrobią idealne bałwany ze skarpetek. Idealne, jeśli masz szafę pełną niechcianych skarpet. Przeszkadzają ci, ale nie chcesz ich wyrzucić, bo jesteś do nich emocjonalnie przywiązany? Wciąż masz nadzieję, że jeszcze je wykorzystasz? Jeśli wybierasz się na długą wędrówkę po bezdrożach lub górach, te skarpetki mogą się przydać. W przeciwnym razie spróbuj użyć ich w inny sposób. Jeśli nie wiesz jak, możemy Ci pomóc.

Spraw radość swoim dzieciom

Pomysł na to, jak wykorzystać stare skarpetki w praktyczny sposób pojawił się w filmiku w internecie. Wystarczyło wziąć stare skarpetki, przeciąć je nożyczkami na pół i praca była prawie wykonana. W ten sposób powstała niesamowita i praktyczna rzecz, którą z pewnością docenisz. Więc jeśli też masz stare skarpetki w szufladzie, możesz spróbować. Ale zanim to nastąpi, pokażemy ci, co stało się ze skarpetkami, które były tak interesujące, że wszyscy wokół ciebie usiedli na tyłkach.

Jeśli masz w domu stare, białe skarpetki, nie wyrzucaj ich. Mogą być świetne na przyszłość. Możesz z nich zrobić coś, co będzie świetne na zimowe chłody. Pomysłowy dodatkowy produkt z pewnością ucieszy najmłodszych.

Szybko, łatwo, z przyjemnością

Proces przekształcania starych i białych skarpetek w coś nowego został opublikowany na kanale YouTube. Film pokazuje, jak w prosty sposób można zrobić bałwana ze starych skarpet. Jest to bardzo prosty i dość szybki proces. Cały proces zajmuje nie więcej niż kilka minut i każdy może to zrobić.

Stwórz własnego bałwana

Weź starą parę skarpetek, nawet białych, i użyj nożyczek, aby przeciąć je na pół w środku. Na końcu jednej połowy (w pobliżu pięty) zawiąż mocno skarpetkę sznurkiem. Wypełnij drugi otwór klasycznym ryżem. Po wypełnieniu ponownie zawiąż drugi koniec sznurkiem. Uformuj kształt gruszki i delikatnie zawiąż ją ponownie w miejscu zagięcia. Teraz to od Twojej wyobraźni zależy, jak chcesz ubrać swojego nowego skarpetkowego bałwana. Niezależnie od tego, jak go udekorujesz, z pewnością uszczęśliwisz nie tylko siebie, ale także innych. Śmiało.

Scroll to Top