Aleksander Kwaśniewski podjął szokującą decyzję. Czegoś takiego nikt się po nim nie spodziewał.

Aleksander Kwaśniewski podjął decyzję, która sprawiła, że wszyscy Polacy są w szoku. Były prezydent zdecydował, że pójdzie w zupełnie innym kierunku. Nie zamierza odpoczywać, ale robić rzeczy zupełnie inne niż dotychczas. Wiele osób nie jest w stanie uwierzyć w to, dowiadując się, jakie ma plany.

Były prezydent jest na emeryturze, ale nie jest to dla niego równoznaczne z tym, że nie będzie nic robić. Jak się okazuje – wręcz przeciwnie!

Aleksander Kwaśniewski i jego plany

Aleksander Kwaśniewski dostał propozycję, której nie zamierza odrzucać. Super Express poinformował o tym, że zagra on w filmie zatytułowanym „Mój dług”, czyli kontynuacji produkcji „Dług”. Kto by pomyślał, że były prezydent, decydując się na dalszy rozwój w czasie emerytury, postawi na aktorstwo?

Warto zaznaczyć, że pierwsza część produkcji, czyli „Dług” opowiada o dwóch młodych biznesmenach, którzy przeżyli prawdziwy dramat w związku z szantażami i terrorem. W czasie filmu dochodzi do zabójstwa, podczas którego zostaje obcięta głowa oprawcy. Film spotkał się z ogromnym uznaniem i zdobył wiele nagród, np. prestiżowe Złote Lwy Gdańskie.

W kontynuacji produkcji poruszone zostaną problemy biznesmenów po tym, gdy zostali skazani przez sąd, za to, co zrobili. Okazuje się, że Aleksander Kwaśniewski wcieli się… w samego siebie! Poza tym zobaczymy w filmie także Ryszarda Kalisza, w roli doradcy głowy państwa. Na ekranie zobaczymy także Olgę Bołądź, Piotra Stramowskiego, Marię Pakulnis oraz Dariusza Majchrzaka.

Film będzie oparty na faktach – prawdziwym życiu dwóch biznesmenów, Artura Brylińskiego oraz Sławomira Sikory.

Sławomir Sikora został ułaskawiony właśnie przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Po wyjściu na wolność napisał książkę „Mój Dług”. To na jej podstawie powstanie film.

Z pewnością ta produkcja przyciągnie wielu Polaków. My czekamy na nią z niecierpliwością!

Scroll to Top